Projasnění

Mám pro vás nový obrázek s názvem Projasnění. V současných “mlhách” je použitelných v nejširších souvislostech – ve vztahu k tomu, o čem přemýšlíte nebo pociťujete a potřebujete si udělat jasno, ve vztahu k vašemu tělu (energie “projasnění” může tady zafungovat jako “pročištění, detoxikace”), může pomoci i k projasnění prostoru kolem vás.

Obrázek si stáhnete tak, že na něj kliknete a otevře se vám nové okno s velkým obrázkem. Kliknete kamkoliv do obrázku pravým tlačítkem myši a z nabídky, která se vám otevře zvolíte “uložit obrázek jako…”

A jak obrázek použít? Dejte si ho na viditelné místo a nechte na sebe působit. Nebo si ho můžete přikládat na tělo nebo si na něj sednout (zalaminovat je v tom případě praktické) – nebo si ho dát pod židli. Když byste měli pocit, že je na vás po nějaké chvíli už moc silný, “vypněte ho” – jednoduše tak, že obrázek schováte do šuplíku, nebo otočíte kresbou dolů.

Kdo jste prošel kurzy Kvantová pastelka nebo Tři ženy v nás, umíte už s obrázky pracovat i na zemi: najít svůj kontaktní bod s obrázkem a "vstoupit" do něj a záměr Projasnění už si můžete směrovat podle vaší konkrétní situace. Pokud byste potřebovali poradit - doladit postup (týká se absolventů), napište mi na e-mail.

Věřím, že pro všechny může být toto Projasnění užitečné a příjemné. Obrázek lze také objednat jako autorskou kresbu emailem na a-kresba@seznam.cz

A ještě se s vámi jdu podělit o vzkaz, který mi napsala paní Věra:

"Musím Vám ještě napsat, jak jste mě "dostala" s obrázkem Projasnění. Před několika lety jsem absolvovala pobyt ve tmě a protože tam přijdou různé myšlenky, tak jednou při meditaci jsem najednou seděla uprostřed žlutě zářícího kruhu a kolem mě se motala klubíčka, která mě jakoby oplétala a tvořila hřejivý měkoučký svetr. Včera večer jsem si na ten obrázek jen vzpomněla a hned to naskočilo znovu, to krásné teplo a klid, vůbec se mi z toho kruhu nechtělo vystoupit."