Pevný bod

V konzultacích se mi poslední dobou objevuje téma “pevný bod”, ať je výchozí dotaz jakýkoli. Ukázalo se, že spojit se svým pevným bodem je velmi uvolňující, uklidňující, léčivé, přináší energii.

Na obrázku jsou dva pevné body – jeden dole (v hmotě), jeden nahoře (naše vědomí). Pevný bod je naše opora k tomu, abychom mohli projít nějakou změnou, vývojem – v obrázku se proto pevný bod “v lodičce, mističce”, což může budit dojem vratkosti. Je v tom však ona “možnost vývoje” – kdykoli se loďka rozpohybuje, může se zase uklidnit do svého středu. (Pevný bod ve smyslu neměnný, rigidní totiž neumožňuje změnu, život. )

Stoupnout si na “svůj pevný bod” přináší nový, nebo obnovený pocit, že to zvládnu, že se mám o co opřít – v sobě. Můžete si i vyzkoušet stoupnout na obrázek, nebo před něj, nebo ho mít jen před očima.

V transformačních dnech 12.12. a 21.12. můžete přes obrázek vnímat ukotvenost i propojenost se svým vědomím silněji.

Obrázek si stáhnete tak, že na něj kliknete a otevře se vám nové okno s velkým obrázkem. Kliknete kamkoliv do obrázku pravým tlačítkem myši a z nabídky, která se vám otevře zvolíte “uložit obrázek jako…”