Konzultace

Nabízím telefonické konzultace na téma vztahy, bydlení, osobní rozvoj, životní situace aj.

Využívám vhledy, přímé napojení do informačního pole, automatickou kresbu, automatické písmo. V konzultaci vám nabízím náhled na situaci a souvislosti a z celkového obrazu může vzejít, co udělat pro změnu.

Terapie

Terapie probíhají po telefonu, případně i osobně.

V terapiích používám vizualizace, meditace, práci s vnitřním dítětem, s vnitřními programy, s osobními průvodci, konstelační postupy, vnitřní obrazy, přímé informace z morfického pole aj.

Pomohu vám najít souvislosti – emoce, události, nezvědoměné procesy, mentální vzorce apod. Toto vše nás ovlivňuje. V této „prožitkové terapii“ vás jako klienta vedu, v souladu s vaším tempem a s vaším vnímáním.

Techniky, které používám, jsou jemné a přesto mocné, účinné. Obvykle nám na terapii stačí cca 1 hodina.

Individuální konstelace

Kdo potřebujete individuální přístup a nevyhovuje vám práce ve skupině, nabízím osobní setkání na adrese Aloise Jiráska 260, Příbram.

Cena

1500 Kč za hodinu.

Ceník

Cena pro obě služby je stejná.

1500 Kč za hodinu
400 Kč za 15 minutovou krátkou konzultaci, náhled

Kontaktujte mě

Ohlasy

Ahoj Hani,

po čtvrteční poradně – terapii, kdy jsme řešily strach z řízení auta a vztah s mámou, se děla spousta věcí, přišlo velké UKLIDNĚNÍ.

Třeba:
V pátek jsem dělala bábovku, nikdy žádný problém a tentokrát se mi totálně nepovedla.
Jindy bych se z toho fakt zjevila, teď mi to bylo fakt šumák 😀 Jen jsem to okomentovala, že takovou bábovku jsme ještě neměli 😀 , A bylo to myšleno naprosto upřímně, nebylo ve mně nic schovaného, jako že se navenek tvářím, že jsem v pohodě a vevnitř mě to vře.
Zuřivost, nenávist, kterou jsem cítila vůči matce, jsou prostě pryč.

Ráno jsem si vizualizovala svůj „pevný bod”a EJHLE kdo mi na něm stojí – MÁMA!
Tak v klidu říkám: “Mami, tohle je můj pevný bod. Běž prosím pryč a najdi si svůj.” A ona se opravdu otočí a odchází, v klidu. (Zírám).

V pátek odpoledne mi přichází slova jako
SVOBODA, VOLNOST, OSVOBOZENÍ…
Pocit, že mi rostou křídla, konečně můžu začít žít svůj život…

V sobotu jsem absolvovala cestu autem do Hořovic.
Jízda v úplně jiných energiích, zlepšení o 90%. Prostě jsem si dovolila jet po svém, svým tempem, bez stresu. Prostě KLID. Dovolila jsem si se zastavit WC pauzu za křovíčkem – dříve pro mě nemyslitelné.

Po cestě zpátky jsem neodbočila správně. Tak jsem jela jinudy. Dřív jsem měla potíže jet neznámou cestou. Tak jsem řekla nahlas: “VĚŘÍM, ŽE MĚ DOVEDETE DOMŮ” a pustila jsem to. A “za chvíli” jsem byla na sjezdu u IKEA, kde to znám a jela známou cestou domů.

Takže Hani, DÍKY, DÍKY, DÍKY za Tvoje služby!! 🙂

Jindřiška