Čtení z Akašických záznamů

Tento kurz je mezi ostatními objedinělý – je kombinací kurzu a osobní konzultace.

Projdete si cestu, jak se propojit s akášickými průvodci, jak pro sebe získat informace z tohoto informačního prostoru, v kombinaci meditací, vhledů a automatické kresby. Zároveň ode mne získáte další osobní akášické vhledy k vaší situaci či dotazu.

Kurz je určen pro malou skupinku. Jakmile navnímám, že je jsme kompletní, bude možno se pak přihlásit jako náhradník.

Rezervovat
Slunovrat

Ohlasy klientů

Ahoj Hani,

byla jsem na kurzu automatického písma po roce od Automatické kresby 1,2 a byla jsem nadšena. Přišla jsem opět do prostoru v němž je krásna přátelská atmosféra, která dovoluje s důvěrou tvořit. Hanka je báječný průvodce - umožňuje nám mít svůj úhel pohledu, a přitom nám rozšiřuje obzory. A právě proto se moc ráda vracím. Pro mne – Vodnáře – je, jak zjišťuji, svoboda vším. Hančin přístup mi moc vyhovuje a pomáhá mi růst. Automatické písmo mi krásně naskočilo a zodpovědělo mnoho otázek a dalo návody, jak dál.

Úžasné, děkuji.

Eva

Ráda bych vám ještě jednou poděkovala za kurz. Jsem nadšená z vašeho přístupu, toho jak jste se nám věnovala a každý doraz trpělivě zodpověděla. Cením si toho, že jste nám nepodouvala své přístupy s tím, že trváte na jejich dodržování, ale podporovala naše individuální vnímání. Kurz byl pro mě prohloubením informací nejen o automatickém písmu, ale také o meditaci, napojení se na vesmír. Utvrdil mě v tom, co jsem vypozorovala sama - že to tak opravdu je, že nejsem sama, kdo to tak vnímá. Metodicky si myslím, že je kurz dobře zpracován - opravdu od jednoduchého ke složitému. Vím, že jsem se naučila rozeznat ten pocit, kdy automaticky píšu a kdy mi asi mluví ještě rozum. Jsem vám vděčná za všechny informace. Mám pocit, jako bych se právě naučila plavat.

Nicola

Rezervace

    *slouží jako variabilní symbol platby
    Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů