Vztahy v nás aneb Energie, hranice a propojení, tvoření, změny

Nejspíš i vy pozorujete, že naše vztahy k sobě i k druhým začínají fungovat jinak. Máte to tak 🙂 ? Nebo alespoň cítíte, že už to nejde jako dřív, že potřebujete dělat věci jinak (a jak?). Nebo porozumět změnám, které se vám dějí. Možná vám vyvstávají některé podobné otázky jako:

Výkyvy vlastní energie, radost v sobě, vliv druhých lidí a jejich emocí či programů, posun/změny ve vztazích v rodině, jak si udržet hranice a zároveň neztratit propojení s ostatními, téma zodpovědnost, jak si udržet svůj směr a rozpoznat ho, co mohu ovlivnit a co ne, co dělat se strachem a ostatními emocemi atd. (Někde tomu říkají změna paradigmatu.)

Mohou s vámi rezonovat tyto nebo podobné otázky:

 • Jak si mít dostatek energie?
 • Jak si stanovit hranice – fyzické, emocionální, mentální i energetické? (Mimochodem – uzavřené a otevřené aktivity, myšlenky dělají taky své :-)).
 • Jak si zachovat hranice a zároveň i spojení s druhými?
 • Kde jsem autentická (žiju skrze sebe) a kde ještě žiju životy druhých (oni skrze mne)?
 • Jak poznat, že emoce nebo myšlenkové konstrukty přebírám (ze své staré úrovně, od jiných, z kolektivního pole atd.) – a co s tím?
 • Jak si udržet rovnováhu? (To je krásné téma – v dávání a braní, mezi vnitřní ženou a vnitřním mužem, mezi aktivitou a relaxací…..)
 • Jak víc tvořit (a méně manipulovat)?
 • Jak následovat svou intuici a proč se někdy neposlechnu a někdy ano?
 • Co mohu změnit a co ne – a jak to rozlišit?

Za vším – nebo nad vším – jsou dvě jednoduché věci (postoje):
PŘIJETÍ – nebo ODPOR.

V přijetí to plyne.
V odporu to drhne a nejde (nebo jde to, ale dře to…. ;-)).

A ráda vám ukážu (inspirovaná Janem Bílým i jinými), jak to jde krásně použít u emocí, náš odpor a přijetí. Bude se vám to líbit – protože to funguje! Zažijete pozoruhodné aha-momenty.
Jak jinak – vyzkoušeno na mně osobně… :-D.

A mám pro vás krásný příběh s plaváním od Jaroslava Duška, to se vám taky bude líbit – a navíc to člověk krásně uvidí a pochodí, co s námi naše programy hrají za hru. A těším se, že třeba přidáte nějakou svou podobnou zkušenost.

S sebou pastelky, papíry, pití – no a klasicky: zvědavost přibalte taky.
Moc se na tento kurz těším – na tvoření a sdílení s vámi.

Rezervovat

  *slouží jako variabilní symbol platby
  Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů