Tři ženy v nás

Plná ženská energie, tedy vášeň, nespoutanost i něha, sebedůvěra, přitažlivost, odevzdání se, tvořivost, plynutí, intuitivní vnímavost, zdravé hranice a vnitřní rovnováha, z nás mohou vyzařovat tehdy, pokud máme v souladu své tři vnitřní ženy. Astrologicky jim odpovídají Venuše, Luna a Lilith.

Rezervovat

Venuše je archetypem mladé ženy - milenky. Má v sobě něhu, laskavost, otevřenost k partnerovi, přináší milostné splynutí na úrovni duše i těla.
Luna je archetypem ženy - matky. Je vyživující, pečující, přijímající, chápavá, poskytuje bezpečnou náruč a přijetí.
Lilith (Černá Luna) je archetypem Bohyně - Matky i ženy - pokušitelky, svůdnice. Pomáhá nám přijmout "temnou ženskou stránku" - vše, co je ukryté, potlačované, odmítané v souvislosti s naší pudovostí. Lilith je naše nespoutanost, vášeň, tvořivost, divokost, naplnění i prázdnota.

Prostřednictvím meditací a automatické kresby se můžete spojit s každou vaší vnitřní ženou. Zjistíte, jak se v propojení cítíte, kde energie přirozeně plyne a kde stagnuje. Pomocí harmonizačních obrázků, transformačních vět a meditací se dají do pohybu procesy k vyrovnání, přijetí a propojení vašich tří ženských částí.

Ohlasy klientů

Milá Hanka,

chcem poďakovať za úžasný kurz "3 ženy v nás", ktorý mi výrazne pomohol. Začala som viac nosiť sukne - a rada. Zmenilo sa moje kreslenie, a to k lepšiemu. Predtým som kreslila "všelijaké čmáranice"a moc sa mi nechcelo kreslit. Teraz kreslím omnoho viac a rada a uplne sa mi zmenila kresba i štýl kresby. Po kurze a ešte po 8 dňoch liečenia Lilith (ako mi vyšlo) sa odblokovala moja kreativita. Tak isto sa cítim ženskejšie - viac ako predtým a uživam si to.

Vďaka. Ďakujem za tvoje krásne kurzy a za tvoju trpezlivosť a krásne napojenie.

Zlatica

Ahoj Hani,

Musím Ti napsat, co se mi stalo po kurzu. Sedím na obědě se známým - velmi vnímavým a mně blízkým. Naproti sobě. Najednou povídá: „Ty sedíš na nějakém podsedaku?“
Já, že ne.
„Jsi strašně vysoká!“
Ten chlap je o hlavu vyšší než já. Ještě prozkoumával náklon podlahy... Vzpomínáš na to narovnání v konstelaci... ? (pozn.: Moně se při konstelaci, kdy stála na svém obrázku, narovnala záda, doslova vyrostla.) Stručně jsem mu to popsala...

Ještě dodatečně mi psal úžasnou sms... A v jaké jsem prý byla nádherné a silné energii...!

Mona

Milá Haničko,

chtěla bych poděkovat za kurz. Byl to pro mne nevšední zážitek. Velmi emocionální, lidský a hřejivý. Měla jsem pocit, že v tu chvíli jsme vše prožívaly vzájemně a o své prožitky jsme se otevřeně podělily. Vše plynulo tak přirozeně, jako mezi dobrými přáteli, kteří nemají před sebou žádná tajemství, jsou ochotni jeden druhému naslouchat a otevřeně přijímají druhého, takového, jakým je.

Zjistila jsem, že i já mám v sobě Venuši, Lunu i Lilit a abych byla kompletní Ženou je třeba je přijmout a dát jim v sobě růst... tak abychom byly celistvou bytostí.
Těším se na další semináře a kurzy.

S pozdravem Jana

Jana

Seminář tři ženy v nás byl pro mě hodně přínosný a objevný. Uvědomila jsem si, jak velmi stále v popředí stojí žena Venuše - milenka a jak jsem vlastně dostatečně nepřijímala ženu Lunu Matku. Jak mé "výhrady" vůči mojí mamince mi stály v cestě naplno si užívat, prožívat a žít svou roli matky. A jak potlačená temná část v Lilith nerozpoznaná vystrkovala zuby a drápy a zatínala je do milovaných blízkých. Potýkala jsem se s pocity odporu, potřebou utíkat- od dětí i ze vztahů. Měla jsem vždy komplikovaný vztah se svou starší, dnes dvanáctiletou dcerou, se kterou jsme se neuměly k sobě přiblížit. Teď jsem s oběma dcerami na chatě a moc si to tu užíváme. Pohoda, jakou nepamatuju. Užíváme si to všechny tři. Smějeme se, jsme si blíž a blíž a já to konečně přijímám a nacházím zalíbení v roli maminky.

Jsem za vše moc vděčná.

Olga

Z kurzu jsem něho nadšená!

Mám pocit, že "postupně a pomalu začínám být kompletní". Jednu svou součást jsem do té doby téměř nevnímala (Venuši), další mi teď poskytuje ochranu, sílu a oporu (Lilith) - při meditacích, kresbě a konstelaci to byla "jen" slova, která ale dostala smysl o několik dnů později. Neuvěřitelné a úžasné

Martina

Kurz byl pro mne skvělý. Hezky se tam poskládaly účastnice a v průběhu celého dne jsem se cítila příjemně. Cítím se sama se sebou spokojenější než kdy dřív a mám i osvobozující pocit, že nemusím mít všechno pod kontrolou, ani své vnitřní ženy.

Za kurz děkuju a budu se těšit zase na další!

Pavla

Rezervace

    *slouží jako variabilní symbol platby
    Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů