Olejomalba automaticky

Pamatujete si na dobu, kdy jste jako děti něco nadšeně počmárali? Zedˇ- stůl – papír… zcela spontánně, a hlavně s radostí a nadšení?? Chcete něco podobného zažít znovu :-)? Máte možnost! 🙂 Objevila jsem další způsob, jak tvořit energetické obrázky, nejen pastelkami. Totiž – jak malovat štětcem a užít si to – beze strachu, že něco bude “špatně”, s nadšením, co mi to na plátně vyrostlo za div světa;-)…

Ukážu Vám, jak namalovat obrázek, který Vás bude bavit. Nadchne Vás. – Nelze jinak:-). Protože štětce a barvy a nový způsob jejich používání mne naprosto očarovaly. A naučím to i Vás. A vůbec nevadí, že neumíte malovat, že jste to nikdy nedělali, nevěřili si. Vím, jak na to.

Rezervovat

Stejný motiv, a každý obrázek jiný - vidíte?

To proto, že jste každý originál a vaše duše obtiskne na plátno důležité podvědomé informace.

Na mém kurzu se dozvíte to, co na jiných kurzech olejomalby pravděpodobně ne.

A to řeč vašeho obrázku, a pomůžu vám rozkrýt i souvislosti významů podle vazby živlů a emocí...zkrátka, váš obrázek mluví, třeba:

co znamená, když máte strom vlevo nebo vpravo
co o vás říká cesta v lese - její tvar, šíře, hloubka a směr odkud kam
co vám signalizue váš východ z lesa - tvar jeho průzoru, rovný nebo oblý lem stromů okolo něj aj.
jaké emoce a životní procesy se mohou díky obrazu uzdravit, když obraz v sobě obsahuje určité živly (v tomto případě hlavně prvky Dřevo a Země)

Čeká vás přátelská atmosféra, moje trpělivé vedení a hlavně váš úžas nad tím, co dokážete s barvami za jediný den, aniž jste to tušili.

Něco navíc - Vložená přání

Do obrazu navíc můžete zakódovat, vložit energii (program, přání) - ti, co jste prošli automatickou kresbou, už víte, jak na to. Vám ostatním poradím, jak to udělat. Obraz potom pro vás může fungovat jako automatický obraz - jako magnet na splněná přání.

Nakonec

zjistíte, že umíte malovat, i když jste "neuměli malovat"
budete na sebe pyšní a vaše sebejistota a sebedůvěra vzroste
budete se usmívat (i bez vyzvání: "sýýýýr")
budete mít mnohem víc energie
a budete mít chuť malovat znovu a ukázat obrazy ostatním

Ohlasy klientů

Nejen mně, ale myslím, že i ostatním účastníkům se obrázek povedl, a to nad naše očekávání! Na kurz olejomalby 30.8. jsem jela "s velkou zvědavostí", co si vlastně večer povezu domů..... )). Atmosféra byla výborná, dle Vašich instrukcí a rad, jak používat speciální štětce i zvolený námět obrazu nakonec všem "vykouzlil" umělecká dílka, a věřím, že nás všechny účastníky kurzu motivuje k další aktivitě tyto získané vědomosti dále používat a malovat a malovat ..... protože je to i dokonalý relax.

Vlasta
Kurz malování olejem mě velmi překvapil.Netušila jsem co je ve mě ještě ukryté a co jsem schopná za skvělé pomoci, vysvětlení, ukázky co jak dělat a používat. Navíc skvělý relax a výsledek stál za to u všech zúčastněných. Nic s sebou není třeba, vše je v ceně kurzu. Stačí jen mít chuť malovat a chtít to zkusit.
Václava
Děkuji za tento zážitek! Přišla jsem na kurz olejomalby jako úplný nováček, nikdy jsem nemalovala, neměla jsem žádnou zkušenost. Přišlo mi neuvěřitelné, že bych měla za pár hodin stvořit krásný obraz. A stalo se! Jsem moc vděčná, že jsem pod Vašim vedením mohla namalovat svůj první obraz a pochopila jsem, jak s olejovými barvami pracovat a mohu nyní pokračovat v tvoření. Těším se na další Váš kurz!
Pavla
Ahoj Hani, děkuji za přeposlání emailu. Já vyletěla a zapomněla na to. Obrázek mi vítr sebral z ruky, jen jsem otevřela dveře a přistál na chodníku. Samozřejmě malbou dolů, ale tak rychle jsem ještě nic nezvedla 🙂 Přežil teto újmu výtečně bez poškození. Jinak v hlavě mám obrazy, úplně mě to pohltilo. Mám se učit na zkoušky a vůbec se nemůžu soustředit. Mám v hlavě štětce, barvy, plátna stojan a jdou mi hlavou barvy a různé obrazy a úplně mě svrbí ruce jak by malovaly. Ale já potřebuji udělat v sobotu zkoušku, ale je to fakt těžký se soustředit, protože ta touha malovat je v celém těle i v myšlenkách. Ohlasy na obraz jsou hezké. Zatím ho viděli pouze dva lidi a pouze fotku a oba nezávisle řekli, že z obrazu jde "mystický klid" a hloubka. 🙂 Já se na něj ráda koukám, zvláštním způsobem mě uklidňuje.

Hani, děkuji za přeposlání informací a moc děkuji za krásný zážitek. Vnímám, že pro mě byla celá neděle krásným zážitkem, ale cítím, že je to začátek něčeho nového. A vidím i symboliku v té cestě, která mi nešla uchopit, ne a ne. Již tři roky hledám a snažím se uchopit novou cestu.Chodila jsem sem a tam, křížem krážem, přesně jak na tom obraze. A pak si mi pomohla ji uchopit. Jde mi z toho mráz po celém těle. A včera jsem ještě zažila krásný zážitek v propojení s obrazem. Hani, cítím hlubokou vděčnost a lásku. To nebyla jen pomoc namalovat cestu. Ty si mi pomohla ji uchopit. Moc ti děkuji a přeji ti krásné dny.

Jana

Rezervace

    *slouží jako variabilní symbol platby
    Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů