AK III. – Vztahy

vztahové meditace (odpuštění, zodpovědnost aj.)
meditační kresba
obrázek mé duše, situační obrázek, přitahovací kresba
partnerská energetická kresba
vztahová čakrová diagnostika, harmonizace
řeka života
vztahová “kytička”
jinové a jangové energie muže a ženy
vztahový Baumtest
individuální typ kresby – vhledu
zhmotňování záměru pro vztah
energetický vztahový obrázek

Rezervovat

Ohlasy klientů

Ahoj Hani,

musím ti napsat, co se po kurzu AK III – vztahy stalo a co mi vyrazilo úplně dech. Jak se meditace na vyrovnání zodpovědnosti projevila. V pondělí po kurzu mi volala moje babička, že cítí, že chce mému synovi jako dorovnání předat finanční částku ohledně dědictví po dědovi. A ještě ten den ji poslala po moji mamince. Jako kdyby duše užnemohla čekat ani minutu na vyrovnáni.

Přímo s ní jsem meditaci neměla, ale evidentně byl jeden z ostatních pytlů zodpovědnosti její. Byla jsem překvapena a rozhodně jsem to nečekala. Chci říct, že to funguje.

Děkuji.

Eva

Na semináře Hanky se vždy těším. Je to krásný relax a úžasná inspirace. Díky tomu, že má Hanka skvělé napojení, mám záruku, že semináře přinesou vždy něco nového, co zrovna je v tu danou chvíli potřeba.

Na seminářích vládne vždy velmi příjemná, přátelská atmosféra.

Lucie

Ahoj Hani,

moc děkuji za úžasný kurz AK 3 a 4. Přišla jsem s očekáváním, že si trochu prohloubím svou znalost automatické kresby a získám další tipy na kreslení. Víkendový kurz naprosto předčil veškerá má očekávání. Tvé spojení automatické kresby a meditací je naprosto úžasné. Zjistila jsem příčiny několika problémů, které se mi už hodně dlouho dobu nedařilo řešit. Podařilo se mi spojit se se svým vnitřním dítětem. A kreslení kódu duše bylo naprosto neuvěřitelné, velice silný zážitek. Dnes ráno jsem se probudila s širokým úsměvem na rtech a stále se usmívám, už dlouho jsem nebyla tak vnitřně vyrovnaná a vyladěná.

Jedním slovem byla to bomba .

Alča

Kurz Automatické kresby 3,4 mi přišel do cesty trochu nečekaně a nadchnul mě. Meditace, které v něm probíhají, jsou silné, intenzivní, léčivé a spolu s obrázky jsou tak krásným prožitkem pro duši. Uvolněni z odpuštění, které přijde skoro samo, i když se o to člověk pokoušel tolikrát, má ještě větší sílu v kombinaci s meditací o zodpovědnosti.

Hanko, děkuji moc a přeji ostatní podobný zážitek.

S láskou Eva

Eva

Rezervace

    *slouží jako variabilní symbol platby
    Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů