AK II. – Čakry, pocitové obrázky, numerologie v AK

meditační kresba, pocitové obrázky
obrázek na den, měsíc
numerologie a osobní roční obrázek
základní informace o čakrách
kresba čaker (fyzické tělo)
harmonizace kresby čaker
návratná čakrová kresba
možnosti harmonizace a vyladění čaker
čakrové energetické obrázky

Rezervovat

Ohlasy klientů

Ahoj Hanko,

píšu ještě dojmy z kurzu Automatické kresby. Kurz byl naprosto úžasný. Největší dojem na mne udělala ta meditace s vodopádem, úplně živě jsem ho slyšela. Ještě teď si vybavuji, jak to pro mne byl silný prožitek. I meditace se stromem a u něj pocity bezpečí, opory, úplně beze strachu... Pak jsem šla alejí domů z práce a poslouchala šum listí a vnímala jsem to tentokrát jinak než předtím. Mé vnímaní se změnilo, bylo to o mnoho silnější a jine.

Broňa

Milá Hanko,

je mi potěšením podělit se o zkušenost s automatickou kresbou, které jsem se začala věnovat téměř před pěti lety na prahu své šedesátky a používám ji dosud stále. Pro mne jedna z nejužitečnějších teoretických a vzápětí hned praktických dovedností v životě, jakou jsem kdy poznala, a čas, který "neutíká" mezi prsty. A všem nevěřícím Tomášům, kteří pochybují o svých skrytých schopnostech, můžu doporučit právě kurz paní Hanky Šmídové. I její útlou, leč velmi praktickou knížečku na toto téma.

Ilona

Ahoj Hani,

moc dekuji za kurz Automatické kresby a taky za příležitost potkat se s úžasnými lidmi, se kterými si člověk má tolik co říct, i když se známe tak málo. S Jaruškou jsme se našly, jako bychom se znaly už dávno. Naše setkání přerostlo vae vzácné přátelství. A za to Ti moc děkuji.

Janča

Ahoj Hani,

jsem moc ráda, že jsem u Tebe absolvovala kurz Automatické kresby 1. - 4. Zpočátku jsem vlastně ani neměla tušení, co mě čeká, jestli mě to nadchne, přitáhne, osloví, ......... Ale už jenom Tvá přítomnost, osoba, která se rozzáří srdečným smíchem a přenese to na lidičky, které se právě rozhodli být s Tebou, mě přesvědčila, že jsem tu správně.

Kurz AK mě nadchnul natolik, že jsem se po 1. a 2. rozhodla absolvovat i 3. a 4. A to i přesto, že jsem až z Aše.
Dokážeš s lidmi pracovat neocenitelným způsobem, dokážeš je zahojit, uklidnit, nasměrovat na správnou cestu, otevřít jejich srdíčka a vše provázet svou trpělivostí a laskavým přístupem.

Moc Ti za vše děkuji.

Věra

Rezervace

    *slouží jako variabilní symbol platby
    Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů